נערות ליווי בצפון

הי לכל הקוראים ולכל הקוראות הנלהבים,

קוראים לי גוני. אני בת שלושים ושש כבר, ועדיין משתייכת לקהילה הענפה של נערות ליווי בצפון. בתור נערת ליווי ותיקה בצפון, בוודאי תבינו שיש לי הרבה סיפורים מרתקים, שרק נערות ליווי בצפון יכולות לעבור. ובכן, יום אחד הגיע אליי לקוח חדש, הוא הציג את עצמו בתור גיא. הוא היה גבר מאוד מרשים, אבל משהו בתוכי הרגיש לי שאני כבר מכירה אותו מאיזה שהוא מקום בעבר שלי. ניסיתי לוודא אם גם הוא מכיר אותי. אומנם אני לא נשואה, אבל אני אימא לבת מתבגרת, ולא הייתי רוצה לגלות אחרי מעשה שדרכינו יצטלבו במידה כזאת או אחרת.

גיא טען שהוא בחיים לא ראה אותי, והחלטתי לזרום אתו. הוא התוודה בפניי שהוא נשוי, ואמרתי לו שאין לי בעיה עם זה, מרבית הלקוחות שלי נשואים, וזה כבר ממש שלהם, ולא שלי. התחלנו להיפגש על בסיס קבוע. כבר למן ההתחלה הייתה בינינו כימיה טובה, והחשמל ממש זרם בתוכנו.

הסקס אתו היה מעבר למדהים. הוא היה פרטנר לסקס הרבה מעבר למה שאפשר לבקש. הוא למד להכיר אותי ואת הגוף שלי, וידע בדיוק באיזו נקודות ללחוץ. מה מפעיל אותי ומה מכבה אותי. היש דבר יותר נפלא מזה?

כך עברו להם שלושה וחצי חודשים.

לפני כשבועיים קיבלתי הזמנה להגיע ליום הורים בבית ספר של הבת שלי. הגעתי ברצון לפגישה עם המורה המחנכת שלה, ובזווית העין הבחנתי בו. גיא ישב בכיתה שליד הכיתה של הבת שלי, עם נער מתבגר לידו. ואז נפל לי האסימון, הוא האבא של גליל, בן הזוג החדש של הבת שלי. לא ידעתי איפה לקבור את עצמי. רציתי שהאדמה תבלע אותי. בדיוק כשניסיתי לברוח מהמקום, בתירוץ שאני לא מרגישה טוב, אמרה לי הבת שלי שהיא רוצה שאכיר את האבא של החבר שלה. מלמלתי משהו, ולא היה לי זמן לברוח מכל הסיטואציה ההזויה הזאת, והיא הובילה אותי לכיוונו של גיא.

גיא, שרק כעת הרים את עיניו למעלה מן הטלפון הנייד שלו, היה בהלם לראות אותו למולו. כמובן שעשינו את עצמנו כמו שני זרים גמורים, אבל שני הילדים שלנו הבינו שמשהו פה ממש מסריח.

לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. מצד אחד, היה לי חבל לוותר על לקוח שכה חשוב לי, שמעולה במיטה, שמשלם טוב מאוד, ושאני באמת נהנית לעשות אתו סקס, ומצד שני חשבתי על הבת המתבגרת שלי.

לא עברה שעה וקיבלתי מגיא הודעה –