מה הסוד שלכן ? נערות ליווי יקרות

מה הסוד שלכן ? נערות ליווי יקרות

מה הסוד שלכן, נערות ליווי יקרות, שגברים נמשכים אליכן כמו לאש?

מה הקסם שלכן, נערות ליווי מקסימות, שבעטיו גברים מוכנים לשלם אלפי שקלים ללילה אחד?

מה יש בכן, נערות ליווי שאין בנו? נשים כמוכן, יפות, משכילות, איכותיות, נעימות וחיות במיטה, כמוכן.

ועדיין – תעלומה לא פתורה וכנראה גם לעולם לא תיפתר.

אנחנו לא באות אל אותן נערות הליווי בטענות, חלילה, אנחנו די מקנאות בהן על עצם היותן מוקד עלייה לרגל לכל כך הרבה גברים שבאמת לא חסר להם כלום. רובם מחזיקים משרות נחשקות, נוסעים ברכבי יוקרה, מתחזקים זוגיות טובה ועדיין…

למדו אותנו, נשים יקרות, איך אתן עושות את זה.

איך אתן גורמות לאותם גברים לרוץ אחריכן כמו כלבלבים מריירים בתקופת ייחום בלתי נגמרת ועוד לשלם על סקס אתכן כל כך הרבה כסף.

שמי אשרת, ואני חלק מקבוצת נשים נשואות לבעלים טובים ומכילים בסך הכול. לא חסר לנו כלום, אנחנו גרות בסביון, נהנות מהחיים הטובים, ולכולנו יש מכנה משותף נוסף מעבר להיותנו בנות החברה הגבוהה: כולנו נשואות לגברים שהולכים מפעם לפעם לבלות עם נערות ליווי לילה וחוזרים הביתה אל הנשים שלהם.

יום אחד, בעודנו יושבות לבראנץ' במועדון הטניס אליו השתייכנו, פתחנו שיחה על אותן נערות הליווי שהעסיקו את מוחנו. החלטנו לעשות תחקיר קטן ולהבין אחת ולתמיד מה יש שם שמושך אליו בלי הרף את הגברים כמו דבורים לדבש.

יצאנו לאחד המועדונים באזור שהיה ידוע באיכויות הגבוהות שלו, ובלי משים נשבינו גם אנו בקסם של אותן נערות הליווי. הן היו רחוקות מרחק שנות אור מהתדמית שציירנו לנו, הכול התנהל שם על מי מנוחות, אווירת המיניות הייתה כמובן באוויר, אולם לא הייתה שם פריצות.הן היו ממגנטות, משדרות כבוד עצמי,לצד הזמנה ללא מילים ללילה בלתי נשכח. בקיצור, התחלנו לאט לאט להבין קצת במה מדובר.

מיותר לציין שאפילו אנחנו נשבינו בקסם וכול אחת מאתנו עברה חוויית סקס עם אחת מאותן נערות הליווי. עצם היותנו סטרייטיות לא עצר אותנו מלהיכנס לחוויה הזאת, ומשום מה היא הרגישה לנו נכונה מאד לעשותה ולעבור אותה.

הסתקרנו, בדקנו, עברנו חוויה בלתי נשכחת וכיום אנחנו מסוגלות להבין יותר טוב מה ממגנט את הגברים שלנו את אותן נערות הליווי.