דירות דיסקרטיות לאחרי ישיבות בכנסת

דירות דיסקרטיות לאחרי ישיבות בכנסת

אחרי יום ארוך מלא בישיבות בכנסת, הרגיש ערן שהוא חייב לעצור אצל עינב, ידידה טובה שלו, לכוס קפה ואולי גם לפורקן מיני. הסידור ביניהם היה נוח לשניהם. הם היו בזוגיות עם בני זוג שכל אחד מהם אהב, אבל זה לא מנע מהם להיפגש מפעם לפעם באיזו דירה דיסקרטית ולהזדיין.

הם התאימו כמו כפפה לכף יד, הם נהנו מאותן תנוחות, זרמו אחד עם השנייה, אתגרו אחד את השנייה בדברים חדשים בסקס, והרגישו טוב עם זה. לא נראה להם שמשהו לא בסדר במפגשים שלהם, כל עוד הם נהנים וממשיכים.

ערן התקשר לעינב, לוודא שהיא פנויה, ולאחר כחצי שעה קיבל טלפון ממנה חזרה עם כתובת של דירות דיסקרטיות פנויות. "תביא אתך ויברטור גדול", ביקשה עינב, "בא לי להוסיף גם אותו למשוואה". ערן חייך לעצמו ועצר בחנות סקס בדרך לדירה.

כשהגיע לכתובת, עינב כבר חיכתה לו שם עם בייבי דול, שתמיד הלך אתה בתיק לכל מקום בו הייתה. עינב תמיד הייתה מוכנה לכל תרחיש, סקס היה בין האהבות הגדולות שלה, במיוחד עם ערן, שהצליח למלא את הנרתיק שלה עד תומו. הוא היה היחיד שהיא חוותה אתו אורגזמות מטורפות. היום היא רצתה להזדיין באמבטיה, כשערן דופק אותה חזק מקדימה ודוחף לה את הוויברטור בפי הטבעת.

ברגע שערן ראה את עינב לבושה בבייבי דול השקוף, הוא לא התאפק וחפן את ערוותה עוד לפני שנעלה את הדלת, הוא פתח את רוכסן מכנסיו, הרים את רגלה על מותניו, וזיין אותה כשהיא שעונה בגבה לקיר המסדרון.

היא הרגישה איך הזין שלו נכנס אליה עד לצוואר הרחם, כשהוא ממלא את כל הנרתיק שלה, חזק כמו אבן, נכנס ויוצא כמה וכמה פעמים עד שחוותה אורגזמה. בשנייה זו ערן הצטרף אליה וגמר לה בתוך הנרתיק.

הם הורידו בגדים, ערן מחזיק בידו את הוויברטור, ונכנסו לאמבטיה שכבר חיכתה מלאה במים.

עינב מצצה לערן את הזין עד שעמד לו שוב, ונכנסה לתוך המים תוך פישוק רגליה לרווחה, מזמינה אותו בלי מילים להיכנס אליה יחד עם הוויברטור.

ערן היה בעננים. היא הגשימה לשניהם ביחד חלום נוסף.