אריה ודירות דיסקרטיות

אריה ודירות דיסקרטיות

אריה, איש נדל"ן כריזמטי, החזיק כמה דירות בבעלותו ברחבי הארץ. הוא בהחלט היה יכול להרשות לעצמו. העסקים פרחו ושגשגו, ומכיוון ששעות העבודה של אריה היו מטורפות, הוא ידע שבכל מקום שבו יהיה, הוא יוכל  להניח את ראשו ולנוח באחת מדירותיו.

כאיש עסקים ממולח, עם שילוב של חולה סקס מושבע, אריה הבין את הפוטנציאל הטמון בדירותיו, והחליט לשלב הנאה ועסקים. בכל עיר בה היו לו שתי דירות, הוא ניתב אחת מהן לטובת רשת של דירות דיסקרטיות בבעלותו. הרווחים שזרמו אליו העלו חיוך על פניו, מה גם שהוא ידע שכשירצה סקס, הוא ידע בדיוק לאן להגיע, בלי להתאמץ לחפש באתרים וכדומה.

מכל חמש הדירות הדיסקרטיות שלו, היו שתיים שאהובות עליו במיוחד. שתיהן היו בתל אביב, ואת שתיהן השכירו הבנות המועדפות עליו. שדות במיטה, נערות ליווי בחסד עליון, פרועות לעתים יותר ממנו. לא הייתה פינה באותן דירות דיסקרטיות שהוא לא זיין בה, בכל תנוחה ובכל וריאציה אפשרית, כשהדמיון עובד שעות נוספות, והדברים יוצאים לפועל ומיושמים על הצד הטוב והמענג ביותר.

באחת הפעמים אריה הביא אתו חבר טוב לאורגיה באחת מאותן דירות דיסקרטיות בתל אביב. הם הגיעו טעונים, מלאים במרץ, ומוכנים להסתער על הבנות שחיכו להם עם שלל פינוקים ואביזרי עזר. אריה ביקש מבעוד מועד להכין בגדי אדונים ומשרתים למשחק מקדים לקראת הסקס. אחת הפנטזיות שהדליקו אותו הייתה שהוא אציל צרפתי שמזיין את המלכה ואת המשרתת שלה, בעוד המשרת שלו עושה ביד ומוצץ לו את האשכים כשהוא עצמו גומר כמו אצל נערות ליווי קריות .

הכול היה פתוח, ובתל אביב כמו בתל אביב, אין שום דבר ביזארי…

הבגדים הוחלפו, השאנסונים נוגנו ברקע, והחגיגה הצרפתית התחילה.

אריה זיין את הבנות בכל חור אפשרי, ברוך, בכוחניות, בשליטה ובכניעה. הכול התערבב כשהמשרת שלו מאונן ומוצץ את אשכיו של אריה בו זמנית.

הם החליפו תפקידים עוד כמה פעמים במהלך הלילה הפרוע הזה. קונדומים היו פזורים ברחבי הדירה, לפנות בוקר הם נרדמו מסופקים, ארבעתם צמודים אחד לשני במיטה אחת, כשהזין של כל אחד מהם תקוע בכוס של כל אחת מהבנות.

הם הכינו את עצמם להתעוררות…