אודי ילד טוב ירושלים ונערת הליווי

אודי ילד טוב ירושלים ונערת הליווי

אודי, ילד טוב ירושלים, יצא במשך שנתיים רצופות עם אורלי, אהובתו מהצבא. הזוגיות שלהם הייתה מושלמת, וכמו כל זוגיות, כזאת שבה יש ויכוחים סוערים, ההתפייסות המינית אחריהן היא התפייסות חסרת מעצורים ומלאת תשוקה יותר מהרגיל.

יפעת אחותה הגדולה של אורלי, חזרה לארץ באותו שבוע, לאחר שהות ארוכה של שלוש שנים באוסטרליה.

אודי היה אמור לראות אותה לראשונה. מה שהוא לא ידע זה שההיכרות הזאת עם יפעת תשנה את חייו לנצח.

ארוחת הערב המשפחתית הייתה נעימה מאד, אודי כבר היה בן בית בבית הוריה של אורלי, והם מאד אהבו  אותו, במיוחד לאור היחס החם והמכבד שהעניק לאורלי, בתם הקטנה.

ההתרגשות בבית המשפחה הייתה עצומה מחזרתה של יפעת ארצה. הם לא ראו אותה מהיום שעלתה על המטוס לטיול של חייה, והחוויות והסיפורים היו אינסופיים. כשנשאלה יפעת איך פרנסה את עצמה כל התקופה הזאת בחו"ל, היא ענתה בשלווה, שכמו כל הישראלים היא עבדה שם בעגלות רחוב, ואם הייתה ממשיכה שם הייתה מצליחה למכור אפילו קרח לאסקימוסים.

מה שיפעת לא אמרה זה שהיא עבדה שם בתור נערת ליווי בקריות ממש כמו באותן דירות דיסקרטיות בחיפה מצליחה, ואת מיטב כספה עשתה מזיונים עם שלל לקוחות, שהיו מוכנים לשלם כמעט כל סכום תמורת שירותיה המיניים.

יפעת הייתה חתולת סקס פראית ביותר, ולכן לא הייתה לה בעיה כלל לעבוד בתור אחת מאותן נערות ליווי באילת, במיוחד במדינה בה אף אחד לא מכיר אותה, ואף אחד לא יוכל לזהותה אפילו בטעות. ואם כבר היא נהנית מסקס וכמה שיותר, למה לא לשלב בזה גם כסף?

המשיכה הלא מוסברת שחש אודי ליפעת הטרידה את מנוחתו, הוא לא הבין איך יפעת מצליחה  לתעתע בו ולפלרטט אתו, מבלי שאף אחד מבני הבית ישים לב.

בשבת עצמה אודי התעורר מוקדם מהרגיל, שאר בני הבית עדיין ישנו, ולאחר שהכין לעצמו את הקפה של הבוקר, יצא לגינה ליהנות מהשקט של הבוקר. הוא לא ראה את יפעת בתחילה, כשלפתע חש עקצוץ בעורפו, וידע שהיא שם.

היא ניגשה אליו בשקט, ולחשה באוזנו שבתור אחת מאותן נערות ליווי בצפון – מיומנות היא מתה להזדיין אתו ולתת לו את כל מה שיש לה לתת. היא די התגעגעה לזיונים עם ישראלים, והוא ממש עושה לה את זה. אודי ההמום לא הצליח לדבר, ויפעת ממש הטריפה את דעתו.

הזיון בגינה היה בלתי נשלט ומלא תשוקה מטורפת וחסרת מעצורים.

מאז אודי רוקד על שתי חתונות, מי חלם שהוא יזיין במקביל גם את אהובתו וגם את אחותה נערת הליווי?

את מתנת החתונה שלו עם אורלי, יפעת נתנה לו בלילה של לפני החתונה, מתנה של ליל סקס סוער…